English - recreational guide to Latvia Русский - путеводитель отдыха в Латвии
Sākums > Viesnīcas > Kempings >

Rīgas pilsētas kempings

 Adrese  Ķīpsalas iela 8, Rīga
 Tālrunis  67067519
 Mājas lapa  www.bt1.lv/camping/

Rīgas pilsētas kempingu jau novērtējuši tūristi

[cenu lapa]

Rīgas pilsētas kempingā tā darbības pirmajā nedēļā viesojušies ceļotāji no Polijas, Itālijas, Vācijas, Austrālijas, ASV un Francijas – gan riteņbraucēji, gan tūristi ar automašīnām un treileriem, gan koncertu apmeklētāji, kas nakšņošanu kempingā Rīgas centrā uzskata par lielisku iespēju.

Rīgas pilsētas kempinga pārvaldnieks Kaspars Cimermanis norāda: “Pirmā kempinga darba nedēļa vērtējama kā veiksmīga, jo par iespēju uzturēties kempingā interesējas gan tuvāku, gan tālāku zemju ceļotāji un atpūtnieki. Arī rīdzinieki izrāda interesi par kempingu, jo šeit var pavadīt brīvdienas ar bērniem, neizbraucot no Rīgas – kempingā var gan sauļoties, gan organizēt pikniku, gan vienkārši atpūsties ar ģimeni brīvā dabā.

Rīgas pilsētas kempings ir droša naktsmītne vasaras periodā ar daudzveidīgiem pakalpojumiem, kas atrodas tikai 15 minūšu gājienā līdz vecpilsētai. Kempings piedāvā demokrātisku vidi un patīkami pavadīt laiku uz salas Rīgas centrā. Kempings atrodas blakus Starptautiskajam izstāžu centram Ķīpsalā, netālu no Rīgas vēsturiskā centra.

Kempingā ir 63 telšu vietas un 20 treileru pieslēgšanas iespējas. Rīgas pilsētas kempings ir labiekārtota teritorija, kurā atrodas apmetnes vietas, autostāvvieta, tiek piedāvāta aktīvās atpūtas un sportošanas iespējas, kas padarīs uzturēšanos kempingā par patīkamu atpūtu, viesojoties Rīgā.

“Pie mums var atbraukt ikviens, līdz ņemot vai izīrējot telti. Autobraucēji, motociklisti vai vienkārši stopotāji var droši pavadīt nakti tepat Rīgas centrā, par to nemaksājot augstu cenu,” stāsta Kaspars Cimermanis. Kempingā ir iespējams garšīgi paēst, nomazgāties, pārnakšņot un doties tālāk. Aktīvākie var spēlēt tenisu vai volejbolu, iznomāt velosipēdus un izpētīt gan Ķīpsalas nostūrus, gan Pārdaugavas koka apbūvi vai vecpilsētas piedāvāto tūristu “paradīzi” ar simtiem arhitektūras pieminekļu un krodziņu.

Papildu informācija:
Inese Libere, mediju koordinatore
Tālr.: 7065011, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

 Vērtējums:  Cenas: 5.50  Vide: 6  Kopā: 5.45 (12 balsis)

Novērtēt šo vietu

Vērtējumus un komentārus var dot tikai oHo.lv reģistrēti lietotāji.
Kliko šeit, lai pieslēgtos reģistrētā lietotāja rezīmā.
Kliko šeit, lai reģistrētos oHo.lv.
Komentāri
Cenas: 10 / Vide: 10
Reaali!!!
 2004-06-11 23:56:00 (Sliktaa)
buus laikam jaapameegina:)
 2004-06-26 11:04:00 (KARUSELIS)
he he he... labakais, kas jums i :) ir zalajs :P
 2004-06-27 16:43:00 (Malefic)
Cenas: 1 / Vide: 5
nafig tik daargi par telcwietu jaamaxaa?
 2004-07-26 12:56:00 (cemetery_child)
5 Ls par teltsvietu!!! Kaut kaads marazms! Saprotu jau, ka visiem ir veeleeshanaas nopelniit, tomeer to vajadzeetu dariit ar nedaudz sameeriigaakaam cenaam. Esmu bijis diezgan daudz kempingos aarzemees, bet neatminos lai par telts vietu buutu bijis jaamaksaa kaadi 8 EUR vai 9-10 USD. Tieshaam neatceros! Un ja es esmu kempingaa, tad taa "ekstra" - vecpilseetas tuvums (laikam jau taapeec tik daargi) man ir pilniigi vienaldziiga.
 2004-08-03 09:54:00 (dodehs)
Vide: 1
Kautkaads murgojums,esmu apbraukaajusi gandriiz visu latviju ar telti,augstaakaa cena bija 1ls,kas te notiek,tas ir murgojums,gandriiz viens otram virsuu gul!!!!!!!!!!Varbuut kaadam tas patiik!!!!
 2004-08-17 08:25:00 (miluliite)
Cenas: 2 / Vide: 1
Pilniigs shit, ja nu vieniigi leeti
 2004-08-17 23:05:00 (nipritis)
Vērtējumi bez komentāriem::
JIP: -/-; Sanuciitis: Cenas: 10 / Vide: 10; Exotic: Cenas: 9 / Vide: 10; kazzz: Cenas: 1 / Vide: 7; kris2: -/-;


Iesakām: Iepazīšanās  | Auto atsauksmes un info  | Filmas  | Apsveikumi  | Anekdotes  | Joki  | Video  | Degvielas cenas  | Iepazīšanās internetā 
Uzzini, ko nozīmē Tavs sapnis - sapņu tulks.