English - recreational guide to Latvia Русский - путеводитель отдыха в Латвии
Sākums > Skaistumkopšana >

O`spa

 Adrese  Miesnieku iela 4, Rīga
 Tālrunis  67509010
 Mājas lapa  www.domehotel.lv/lv/spa/
 Darba laiks  katru dienu no 10.00 līdz 20.00
Spa centra O’spa koncepcija balstās uz tradicionālo austrumu atslābināšanās metožu un Eiropas atveseļošanās metožu apvienojumu. Mēs saviem viesiem piedāvājam luksus ķermeņa un sejas kopšanas procedūras, vairāk kā desmit dažādu veidu masāžas, ietīšanu jūras produktos un pīlingus. Duša ar tropiskā lietus efektu, turku pirts Hammam un somu sauna uz viesnīcas jumta, ar skatu uz Doma baznīcu – mūsu Spa centrs piedāvā maksimālu atslābinošu, tonizējošu un ar enerģiju nodrošinošu procedūru izvēli, kas nepieciešamas pilnvērtīgai atpūtai un efektīvam darbam.

Turku pirts Hammam
Turku pirts ieradusies Eiropā no austrumiem, kur tā vienmēr uzskatīta par īstas baudas avotu. Hammam – tā ir relaksācijas zona, kas piemērota cilvēkiem, kas dod priekšroku mērenam karstumam. Karstajā un mitrajā tvaika pirtī temperatūra nepārsniedz 40-60° С. Vieglais gars ar ēteriskajām eļļām palīdz atslābināties, atver poras, nomierina un palīdz atgūt spēkus pēc grūtas dienas.

Sauna
Sena somu paruna teic: „Somu pirtī pagaist dusmas”. Un tas nepārsteidz. Tādā temperatūrā ķermenis labi atslābinās un attīrās. Sausajā saunā gaiss uzsilst līdz 140 grādiem un tajā nav vairāk kā 10-15% mitruma. Seanss saunā garantē organisma atslābināšanos, attīrīšanos un enerģijas atjaunošanu. Pēc saunas apmeklējuma kļūst ievērojami vairāk spēka un ar veselību ir mazāk problēmu.
 Vērtējums:  Pakalpojumi:  Cenas: 10.00  Vide:  Kopā: 10 (1 balsis)

Novērtēt šo vietu

Vērtējumus un komentārus var dot tikai oHo.lv reģistrēti lietotāji.
Kliko šeit, lai pieslēgtos reģistrētā lietotāja rezīmā.
Kliko šeit, lai reģistrētos oHo.lv.
Komentāri
Vērtējumi bez komentāriem::
aesd05: -/Cenas: 10 / -;


Iesakām: Iepazīšanās  | Auto atsauksmes un info  | Filmas  | Apsveikumi  | Anekdotes  | Joki  | Video  | Degvielas cenas  | Iepazīšanās internetā 
Uzzini, ko nozīmē Tavs sapnis - sapņu tulks.